top of page

מנשא אופניים לוו גרירה Uebler-עוקף את המתחרים לא רק בסיבוב

רכיבת שטח הפכה בשנים האחרונות לענף ספורט פופולארי. מליוני אנשים ברחבי העולם, רואים ברכיבה לא רק תחביב מהנה, אלא דרך חיים  המחייבת השקעה, החל מבחירה קפדנית של מותג אופני השטח ועד מנשא אופניים, אביזרים לרכיבה, ביגוד והנעלה. מנשא אופניים הוא השני בחשיבותו לאחר האופניים עצמם, והוא שעושה את ההבדל בין רכיבה מהנה לרכיבה מענה.

במילים אחרות, תמו הימים בהם רוכבי אופניים נהגו לפרק את גלגלי האופניים או "להשכיב" את המושבים כדי להצליח להכניס את האופניים לרכב, וכיום הרוכבים מבקשים מנשא אופניים איכותי, חזק ונוח לשימוש, על מנת שההתניידות תהיה קלה ומהירה ואיכות החיים בחוויה הכוללת של הרכיבה תהיה מושלמת. היצע המנשאים הקיים כיום גדול מאד, ממנשא לגגון ועד מנשא אופניים לוו גרירה.

מנשא לאופניים חשמליים.jpg
על אובלר

בשנים האחרונות תפסו האופנים החשמליים מקום של כבוד, בזכות המנוע החשמלי שמקבל כוח מסוללה חשמלית, ניתן לנסוע איתם במהירות למרחקים גדולים, כמעט ללא מאמץ. עם העלייה במכירות האופניים החשמליים גם מנשא לאופניים חשמליים הפך למוצר מבוקש מאד, כדי להמנע מסחיבה מיותרת של האופניים החשמליים, הידועים במשקלם הרב.

בשוק קיימים סוגים שונים של מנשאים לאופניים:

מנשא אופניים לגגון – בדרך כלל מדובר במנשא המותקן על פסי רוחב המורכבים על גג הרכב, אך קיימים גם סוגים נוספים. נשיאת אופניים על גג הרכב מגדילה את צריכת הדלק, מגבירה את רעש הנסיעה ומגבילה את אפשרות הכניסה לחניונים (מגבלת גובה).

מנשא אופניים לתא המטען – מנשא המחובר לחלק האחורי של הרכב. נפוץ מאד בשל מחירו הנמוך, בעל מראה מסורבל, לא מתאים לנשיאת משקל רב ועלול לפגוע בפח הרכב במידה ויפעיל לחץ.

מנשא אופניים וואקום – מותקן על גבי גג הרכב באמצעות וואקום עוצמתי. מתאים בעיקר לאופני כביש ושטח. לא מתאים לנשיאת משקל רב.  לא מומלץ לאופניים חשמליים.

מנשא אופניים לוו גרירה – המנשא הנוח והטוב ביותר הן לאופניים, הן לרכב והן לרוכב.
מתחבר בבטיחות מושלמת לוו גרירה של  הרכב ללא אפשרות תזוזה, אידאלי לאופניים חשמליים, שמשקלם רב יותר, מאפשר נשיאה של מספר זוגות יחד, ולא פחות חשוב: אלגנטי ומרשים. ערכת המנשא כוללת תאורה ופנסים, וכמובן מקום ייעודי ללוחית רישוי.

אפשרויות נשיאת אופניים

הבחירה בסוג מנשא האופניים מושפעת מגורמים שונים: תדירות הרכיבה, יעדי הרכיבה, סוג האופניים, מספר הרוכבים, תקציב וכמובן סדרי העדיפויות של הרוכב. מנשא אופניים לוו גרירה הוא בחירתם של מספר קהלי יעד: ה"מכורים"  - אלו שיוצאים בשבת לפנות בבוקר וחוזרים כשכולם עוד ישנים, רוכבים יחד עם חברים/משפחה/בן או בת הזוג ומתכננים את הטיול הבא עוד לפני שהנוכחי הסתיים, חובבי הנוחות והפינוק, הפרפקציוניסטים שתמיד בוחרים במוצר האיכותי ביותר (יעדיפו תוצרת אירופאית, ולא יתפשרו על מנשאים מרעישים או מתנדנדים, שריטות על הרכב או נפילות תכופות של האופניים מהמנשא) וה"סטייליסטים" שמחפשים מעבר לבטיחות ולנוחות, גם עיצוב ונראות.

קטגוריית מנשאי האופניים לוו גרירה כוללת מגוון מוצרים. אנחנו מזמינים אתכם לעשות היכרות עם מנשא אופניים לוו גרירה מתוצרת גרמניה שיענה על כל הצרכים שלכם, ואף למעלה מזה. 

Uebler  הוא מתקן  ארגונומי, איכותי, פונקציונלי וידידותי לשימוש, העומד בתקני איכות מחמירים. מדובר במשטח אלומיניום התלוי על "תפוח" המחובר לוו גרירה עליו מונחים, בבטיחות מושלמת,  אופניים, כאשר המנשא ננעל לרכב והאופניים ננעלים ומאובטחים למנשא. האובלר עולה על מנשאי אופניים לוו גרירה אחרים ברמות הנוחות, הפשטות, המהירות והשימושיות. הוא מתאים גם לאופניים חשמליים ומוצע במספר דגמים: מנשא לזוג אופניים אחד, ל 2 זוגות, 3 זוגות ול 4 זוגות אופניים.

על יתרונותיו הרבים נמנים:

 • אחסון קל - המנשא מתקפל לערכה קומפקטית וקלה, המאוחסנת  בנוחות בתא המטען.

 • משקל המנשא - החל 9.9 ק״ג למנשא לזוג. 12 או 13 ק״ג לשני זוגות ו15 או 16 לשלושה זוגות.

 • נוחות, פשטות ואינטואיטיביות – בהתקנת המנשא על הרכב ובהעמסת האופניים על המשטח.

 • התקנה מהירה – תוך דקות ספורות וללא כלי עבודה נוספים.

 • חומר גלם איכותי - אלומיניום קל משקל ועמיד.

 • כושר העמסה גבוה – ניתן להעמיס על המנשא משקל של ע60 ק״ג  (ומכאן ההתאמה לנשיאת אופניים חשמליים).

 • בטיחות מושלמת – נעילת חזקה של המנשא לרכב והאופניים למנשא (מונעת גם גניבות).

 • שמירה על הרכב מפני שריטות/מכות - המתקן אינו צמוד לרכב , ולכן האופניים אינם פוגעים בו.

 • הנדסת אנוש – המנשא קל מאוד להתקנה, "קליק" וסיימנו. ניתן להטיה, כך שניתן לפתוח את תא המטען גם כשהאופניים מועמסים עליו.

 • מרווח גדול בין זוגות האופניים – מרווח של 22 ס"מ מקל על התקנת האופניים על המשטח ותורם לשמירה על האופניים במהלך השינוע (מונע חיכוך ושריטות).

 • תאורה לנסיעה בטוחה יותר - בניגוד למנשאים אחרים בהם האופניים מסתירים את פנסי הרכב, והנהג מאחור לא רואה כאשר הנהג בולם, מנשאי וו גרירה מצוידים בתאורת רכב מושלמת.

 

לסיכום, מנשא אופניים לוו גרירה הוא הבחירה הנכונה לרוכבים המחפשים מצוינות.

מנשא אופניים לוו גרירה אובלר מתוצרת גרמניה, חרט על דגלו את ערכי הנוחות, הפונקציונליות והבטיחות והוא מיועד למביני עניין שמחפשים איכות לצד עיצוב אלגנטי. בהשוואה למנשאים אחרים בקטגוריה, שהתקנתם מורכבת, משקלם רב ונפח האחסון שלהם גדול, Uebler  הוא המנשא הקל ביותר (החל מ 9.9 ק"ג) והקומפקטי ביותר (50X20X61 ס"מ לזוג אחד ו- 60X20X61 לשני זוגות) אם לוקחים בחשבון את ההתקנה הפשוטה והמהירה, אישור יצרן לנשיאת לאופניים חשמליים וכושר הנשיאה, מדובר במוצר מנצח, שמזכיר לנו שרכיבת אופניים עוסקת בחיבור לטבע ולגוף, לנופים, לאוויר, להרפתקאות שבדרך ולחברים הטובים - במינימום סרבול, משקל ובזבוז זמן רכיבה יקר.

אביזרים

אובלר אביזרים
bottom of page